Generated Content (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Module
ta: கூடகம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Bundle
ta: பொதி
