Generated Content (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Module
tr: Modül

en: Other
tr: Diğer

en: Entity
tr: Nesne

en: Generate content
tr: İçerik oluştur

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
