Generative Summary (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Summary
ar: الملخص

en: Rows
ar: صفوف

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ar: اتركه فارغا لاستخراج قيمة مشذبة من النص الكامل كملخص.

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
