Generative Summary (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Rows
be: Радкі

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
be: Пакіньце пустым, каб выкарыстоўвалася абрэзанае значэнне поўнага тэксту ў якасці рэзюмэ.

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Summary rows
be: Рады падсумавання

en: Number of summary rows: @rows
be: Нумар радоў падсумавання: @rows
