Generative Summary (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Summary
el: Περίληψη

en: Rows
el: Γραμμές

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
el: Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιηθεί η περικομμένη μορφή του πλήρους κειμένου ως περίληψη.

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Summary rows
el: Σειρές περίληψης

en: Number of summary rows: @rows
el: Αριθμός σειρών περίληψης: @rows
