Generative Summary (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Model
nl: Model/type

en: Rows
nl: Rijen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nl: Leeg laten om het begin van de berichttekst als samenvatting te gebruiken.

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Summary rows
nl: Samenvattingsrijen

en: Number of summary rows: @rows
nl: Aantal rijen in samenvatting: @rows

en: Always show the summary field
nl: Samenvattingsveld altijd tonen

en: Summary field will always be visible
nl: Samenvattingsveld is altijd zichtbaar

en: Text editors may override this setting.
nl: Editors kunnen deze instelling overschrijven.
