Generative Summary (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Rows
pl: Wiersze

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
pl: Pozostaw puste, jeżeli chcesz w podsumowaniu wykorzystać obciętą wersję całego tekstu.

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Summary rows
pl: Wiersze podsumowania

en: Number of summary rows: @rows
pl: Liczba wierszy podsumowania: @rows
