Generative Summary (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Summary
fa: خلاصه

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fa: برای استفاده از مقدار برش‌یافته متن کامل به عنوان خلاصه، این را خالی بگذارید.

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه
