Generative Summary (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Service Provider
ta: சேவை வழங்குநர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்
