Generative Summary (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Summary
ca: Resum

en: Rows
ca: Files

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ca: Deixeu-ho en blanc per a utilitzar el valor retallat del text com a resum.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Summary rows
ca: Files del resum

en: Number of summary rows: @rows
ca: Nombre de files del resum: @rows
