Generative Summary (1.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Service Provider
fi: Palveluntarjoaja

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Rows
fi: Rivejä

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fi: Jätä tyhjäksi käyttääksesi kokonaistekstin trimmattua arvoa yhteenvetona.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Summary rows
fi: Yhteenvetorivit
