Generative Summary (1.0.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Model
lv: Modelis

en: Rows
lv: Rindas

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lv: Atstājiet tukšu, lai kā kopsavilkumu izmantotu pilna teksta apgriezto vērtību.

en: Summary rows
lv: Kopsavilkuma rindas

en: Number of summary rows: @rows
lv: Kopsavilkuma rindu skaits: @rows

en: Always show the summary field
lv: Vienmēr rādīt kopsavilkuma lauku

en: Summary field will always be visible
lv: Kopsavilkuma lauks vienmēr būs redzams
