Generative Summary (1.0.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Summary
ro: Sumar

en: Rows
ro: Rânduri

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ro: Lăsați liber pentru a folosi valoarea tăiată ca și rezumat.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Summary rows
ro: Rândurile sumarului

en: Number of summary rows: @rows
ro: Numărul de rânduri a sumarului: @rows
