Generative Summary (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Rows
sk: Riadky

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
sk: Nechajte prázdne a orezaná verzia plného textu sa použije ako zhrnutie.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
