Generative Summary (1.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Summary
cs: Souhrn

en: Rows
cs: Řádky

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
cs: Nechte prázdné pro použití oříznuté hodnoty celého textu jako shrnutí.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Summary rows
cs: Řádky souhrnu

en: Number of summary rows: @rows
cs: Počet řádků souhrnu: @rows
