Generative Summary (1.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Model
et: Mudel

en: Rows
et: Ridu

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
et: Jäta tühjaks, et kokkuvõttena kasutada täispika teksti algust.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Summary rows
et: Kokkuvõtte read

en: Number of summary rows: @rows
et: Kokkuvõtte ridade arv: @rows
