Module generator UI (8.x-1.0-alpha0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Number
ta: எண்

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Length
ta: நீளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.

en: date
ta: நாள்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: No placeholder
ta: கொள்ளிடம் இல்லை
