Module generator UI (8.x-1.0-alpha0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: For
th: สำหรับ

en: Version
th: รุ่น

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Email
th: อีเมล

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: date
th: วันที่

en: Blocks
th: บล็อค

en: Package
th: แพคเกจ

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
th: ระบบ PHP ที่คุณติดตั้งไว้เก่าเกินไป Drupal ต้องการ PHP อย่างน้อยเวอร์ชัน %version

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
th: %name: อีเมลจะไม่สามารถยาวกว่านี้ @max characters.
