Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: For
hr: Za

en: Tags
hr: Oznake

en: Version
hr: Inačica

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Length
hr: Dužina

en: Path
hr: Putanja

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Include
hr: Uključi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Authored by
hr: Autor

en: Filters
hr: Prečistači

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: date
hr: datum

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
hr: Vaša PHP instalacija je suviše stara. Drupal zahtjeva najmanje %version inačicu PHP-a.
