Module generator UI (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Development
am: ልማት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Not enabled
am: ያልነቃ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
