Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Language
af: Taal

en: For
af: Vir

en: Tags
af: Etikette

en: Version
af: Weergawe

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Comment
af: Kommentaar

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Role
af: Rol

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: date
af: datum

en: Blocks
af: Blokke

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
