Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
