Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Comment
fil: Puna

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Blocks
fil: Mga tipak
