Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Language
he: שפה

en: For
he: עבור

en: Tags
he: תגיות

en: Version
he: גירסה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Length
he: אורך

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Include
he: כלול

en: Page title
he: כותרת דף

en: Comment
he: תגובה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Merge
he: מיזוג

en: Role
he: תפקיד

en: Filters
he: מסננים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Object
he: אובייקט

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Join
he: הצטרף

en: date
he: תאריך

en: Blocks
he: בלוקים

en: Permission
he: הרשאה

en: Surname
he: שם משפחה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Package
he: חבילה

en: Module name
he: שם מודול

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
he: התקנת PHP שלך ישנה מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: Dependencies
he: תלויות
