Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Development
mg: Fivoarana

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
