Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: For
oc: Per

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Length
oc: Longor

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Include
oc: Inclure

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Role
oc: Ròtle

en: Filters
oc: Filtres

en: First Name
oc: Prenom

en: Gender
oc: Sèxe

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: date
oc: data

en: Blocks
oc: Blòts

en: Permission
oc: Dreit

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Keys
oc: Clés

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Not enabled
oc: Pas activat

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
oc: Vòstra version de PHP es tròp anciana. Drupal necessita al mens la version %version de PHP.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
