Module generator UI (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: For
ca: Per a

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Version
ca: Versió

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Length
ca: Llargada

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Include
ca: Incloure

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Merge
ca: Fusiona

en: Role
ca: Rol

en: Filters
ca: Filtres

en: First Name
ca: Nom

en: Gender
ca: Gènere

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Join
ca: Uneix-te a

en: date
ca: data

en: Blocks
ca: Blocs

en: Permission
ca: Permís

en: Surname
ca: Cognoms

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Keys
ca: Claus

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: If
ca: Si

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
ca: La vostra instal·lació PHP és massa antiga. Drupal requereix com a mínim PHP %version.

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
ca: %name: l'adreça de correu electrònic no pot ser més llarga de @max caràcters.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
