Module generator UI (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: For
lv: Priekš

en: Tags
lv: Birkas

en: Version
lv: Versija

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Include
lv: Iekļaut

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Authored by
lv: Autors

en: Filters
lv: Filtri

en: First Name
lv: Vārds

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Join
lv: Pievienoties

en: date
lv: datums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Package
lv: Paka

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: If
lv: Ja

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lv: Tava PHP instalācija ir pārāk veca. Drupal nepieciešama vismaz PHP %version.

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lv: %name: e-pasta adrese nedrīkst būt garāka par @max rakstzīmēm.
