GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: - None -
bg: - Не -

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Other
bg: Други

en: Notes:
bg: Забележки:
