GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Enable
fr: Activer

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: License
fr: Licence

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Upload new file
fr: Transférer un nouveau fichier

en: Other
fr: Autre

en: File type
fr: Type de fichier

en: Result
fr: Résultat

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Dataset
fr: Jeu de données

en: Test settings
fr: Paramètres de test

en: Order:
fr: Commande :

en: Data Source
fr: Source de données

en: Contributors
fr: Contributeurs

en: Notes:
fr: Notes :

en: Date and Time
fr: Date et heure

en: Machine Name
fr: Nom système
