GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: License
hr: Licenca

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Other
hr: Ostalo

en: Result
hr: Rezultat

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Notes:
hr: Bilješke:
