GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: License
ro: Licență

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Other
ro: Altele

en: Result
ro: Rezultat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Test settings
ro: Setări test

en: Notes:
ro: Note:

en: Machine Name
ro: Nume mașină
