GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: - None -
af: - Geen -

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Unknown
af: Onbekend

en: Other
af: Ander

en: Contributors
af: Bydraers

en: Notes:
af: Notas:
