GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
