GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Other
ar: آخر

en: Result
ar: نتيجة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Contributors
ar: المساهمون

en: Notes:
ar: ملاحظات:

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
