GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Other
ast: Otru
