GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Other
az: Digər

en: Result
az: Nəticə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -
