GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: - None -
be: - Нічога -

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Other
be: Іншыя

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Notes:
be: Заўвагі:
