GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Default value
bs: Defaultne postavke
