GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: License
ca: Llicència

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Other
ca: Altres

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Result
ca: Resultat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Machine Name
ca: Nom màquina
