GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Other
cy: Arall

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Notes:
cy: Nodiadau:
