GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Unknown
da: Ukendt

en: Upload new file
da: Upload ny fil

en: Other
da: Anden

en: File type
da: Filtype

en: Result
da: Resultat

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Dataset
da: Datasæt

en: Test settings
da: Test indstillingerne

en: Contributors
da: Bidragydere

en: Notes:
da: Bemærkninger:

en: Date and Time
da: Dato og tid

en: Machine Name
da: Maskinnavn
