GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་
