GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Other
el: Άλλο

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Notes:
el: Σημειώσεις:
