GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: License
et: Litsents

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Other
et: Muu

en: Result
et: Tulemus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Notes:
et: Märkmed:

en: Machine Name
et: Masinnimi
