GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Other
eu: Bestea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Notes:
eu: Oharrak:
