GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: License
fa: لایسنس

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Other
fa: ساير

en: Result
fa: نتیجه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Contributors
fa: مشارکت کنندگان

en: Notes:
fa: توجه:
