GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: License
fi: Lisenssi

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Upload new file
fi: Lähetä uusi tiedosto

en: Other
fi: Muu

en: Result
fi: Tulos

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: Order:
fi: Tilaus:

en: Notes:
fi: Huom!

en: Date and Time
fi: Päivä ja aika

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
