GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Help
fil: Tulong

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: - Select -
fil: - Pumili -
