GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Other
gl: Outro

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Notes:
gl: Notas:

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
